KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9344155
nr 934 4155
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, signerad. Ivar, Norge, Religiöst motiv, 91x60
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 januari 2015
kl 20:18:05
12/1 20:13:05
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion